Tabelalar

Led Ekran Tabela

Son yıllarda hızlı bir gelişim sürecinden geçmekte olan tabela pazarının önemli araçlarından biri olan Led ekran tabelalar görsel anlamda zenginliğe en çok imkân veren tabela türlerindendir. Led ekranlar günümüzde gerek bilgilendirme platformu olarak gerekse reklam mecrası olarak farklı sektörlerde indoor ve outdoor reklamcılık ve bilgilendirmede verimli birer araç olarak sıkça kullanılmaktadır.

Elite Grup Reklam olarak farklılaşma talebi neticesinde oluşan isteklere ve genişleyen pazar ihtiyaçlarına kaliteli Led Ekran Tabela çözümlerimizle cevap verirken müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Yüksek kalite ve uygun fiyatlandırma politikamızla hedeflerinize doğru bir şekilde ulaşmanız için çözüm ortağınız olarak her zaman yanınızdayız.

led ekran tabela
led ekran tabela
led ekran tabela
led ekran tabela
led ekran tabela
led ekran tabela
led ekran tabela
led ekran tabela
led ekran tabela
ELITE GRUP REKLAM

1997 yılında Avrupa yakası Kadırga / Eminönü'nde kurulan firmamız, teknolojinin ve taleplerin artması ile Küçükçekmece / Gültepe’de 1200 m2 alanına kurulu fabrikasında 20 kişilik konusunda uzman ekibi, 6 adetlik montaj araç ile açık hava reklam sektöründe alanında lider firmalara yurt içi ve yurt dışında hizmet vermektedir. Firmamız tecrübesi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedef almıştır. Açıkhava sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğunuz ürünleri, yüksek kalite ve uygun koşullar ile hizmetinize sunuyoruz. Her ölçekteki... Devamı

İLETİŞİME BİLGİLERİ

Gültepe Mah. Belli Sok. No:28/A Küçükçekmece-İstanbul / Türkiye

0212 676 24 58 0532 270 43 47 info@elitegrupreklam.com
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN