Uygun tabela konumlandırma ve çevresel etkenler

Uygun tabela konumlandırma ve çevresel etkenler

Uygun tabela konumlandırma ve çevresel etkenler

Reklam, pazarlama ve bilgilendirme gibi hedeflerle tasarlanıp hayata geçirilen tabelaların üretim öncesi sürecinde genellikle tanıtım talebinde bulunan firmalar ilgili tabelanın bulunulan yere yakışıp yakışmadığına odaklanmaktadırlar. Oysa tabela tasarımında dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri de tabelanın konulacağı noktadaki yapıların genel mimarisinin nasıl olduğu konusu olmalıdır.

Bu noktada yapılacak keşif çalışmaları ve çevresel uygunluk planlaması çok büyük önem kazanmaktadır. Reklam, pazarlama ve bilgilendirme mesajı her ne kadar iyi olursa olsun eğer tabelanın konduğu noktada diğer tabelalarla birlikte kötü bir kontrast ve görüntü kirliliği oluşuyorsa o mesajın önemi ister istemez azalacaktır.

Tabela büyüklüğü, kurulum noktası, kullanılacak baskın renklerin ve tonların önceden titizlikle planlanması verilecek mesajın herhangi bir kirliliğe neden olmadan doğru bir şekilde iletilebilmesini sağlayıp hedeflenen faaliyetin tam olarak yerine getirilmesine aracı olacaktır.

ELITE GRUP REKLAM

1997 yılında Avrupa yakası Kadırga / Eminönü'nde kurulan firmamız, teknolojinin ve taleplerin artması ile Küçükçekmece / Gültepe’de 1200 m2 alanına kurulu fabrikasında 20 kişilik konusunda uzman ekibi, 6 adetlik montaj araç ile açık hava reklam sektöründe alanında lider firmalara yurt içi ve yurt dışında hizmet vermektedir. Firmamız tecrübesi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedef almıştır. Açıkhava sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğunuz ürünleri, yüksek kalite ve uygun koşullar ile hizmetinize sunuyoruz. Her ölçekteki... Devamı

İLETİŞİME BİLGİLERİ

Gültepe Mah. Belli Sok. No:28/A Küçükçekmece-İstanbul / Türkiye

0212 676 24 58 0532 270 43 47 info@elitegrupreklam.com
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN