Günümüz tabelacılığında LED kullanımının önemi

Günümüz tabelacılığında LED kullanımının önemi

Günümüz tabelacılığında LED kullanımının önemi

Reklam, tanıtım, pazarlama ve bilgilendirme araçları olarak etkin bir şekilde kullanılmakta olan tabelalar geçmişten günümüze gelene kadar çeşitli evrelerden geçmişlerdir. Dijital baskı hizmetlerinin ucuzlayıp gelişerek tabana yayılmasından önce kumaş, bez ve boya kullanılarak el maharetiyle üretilen tabelalar günümüzde dijital baskı teknolojileri ile üretilen kaliteli baskıların ötesine geçmiş ve son adım olarak LED ekranların kullanımı ile tümüyle etkileşimli bir hâl almıştır.

LED ekranların sağladığı en önemli fark bilgisayar üzerinden veya harici araçlar kullanılarak istenilen reklam ve bilgilendirme görsellerinin istenildiği şekilde interaktif olarak aktarımının mümkün hâle gelmiş olması noktasında öne çıkmaktadır.

Metinlerde istenilen sayıda satır ekleme, istenilen animasyon ve hareketlerin kolayca uygulanabilmesi ve yüzlerce yazı stilinin kolayca kullanılabilmesi gibi özellikleriyle LED ekranlar günümüzde birçok markanın reklam ve pazarlama faaliyetleri için tercih ettiği ana mecra hâline gelmiştir.

Parlaklık ayarlarının istenilen seviyede yapılabilmesi, gün ışığı altında net görüntü alabilme, voltaj uyumluluğu, uzun çalışma ömürleri ve bilgisayar entegre teknolojileriyle LED tabelalar gün geçtikçe daha çok kullanılmaktadır.

ELITE GRUP REKLAM

1997 yılında Avrupa yakası Kadırga / Eminönü'nde kurulan firmamız, teknolojinin ve taleplerin artması ile Küçükçekmece / Gültepe’de 1200 m2 alanına kurulu fabrikasında 20 kişilik konusunda uzman ekibi, 6 adetlik montaj araç ile açık hava reklam sektöründe alanında lider firmalara yurt içi ve yurt dışında hizmet vermektedir. Firmamız tecrübesi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedef almıştır. Açıkhava sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğunuz ürünleri, yüksek kalite ve uygun koşullar ile hizmetinize sunuyoruz. Her ölçekteki... Devamı

İLETİŞİME BİLGİLERİ

Gültepe Mah. Belli Sok. No:28/A Küçükçekmece-İstanbul / Türkiye

0212 676 24 58 0532 270 43 47 info@elitegrupreklam.com
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN