Dikkat çekici tabela çalışmalarının sırları

Dikkat çekici tabela çalışmalarının sırları

Dikkat çekici tabela çalışmalarının sırları

Reklam, pazarlama ve bilgilendirme hedeflerinin başarıya ulaşmasında tabela türlerinin etkisinin olduğu kadar verilen mesajın ve mesajı izleyiciye iletmek için kullanılan görsellerin de etkisi vardır. Alışılmışın dışında kalan ve fark yaratan ilgi çekici görseller çoğu zaman metinlerden bağımsız olarak hafızalara kazınabilir.

Planı yapılan bir çalışmanın amacı iyice saptandıktan sonra stratejik olarak bazı yöntemler izlenmelidir. Örneğin ışıklı veya LED ekran kullanılarak üretilmiş bir tabela geceleri daha fazla ilgi çekecektir. Bu nedenle gece trafiğinin ve insan akışının yoğun olduğu noktalarda izleyici ilgisini yakalamak daha kolaydır. Tabelaların yerleştirileceği noktalar uzaklık, izleme süresi ve dikkat odağı gibi farklı kriterler çerçevesinde belirlenerek reklam, bilgilendirme ve pazarlamada etki artırılabilir. Akılda kalıcı sloganlar uygun renk kombinasyonları ile birleştiğinde etki bırakacak görseller eşliğinde marka bilinirliğini artırılabilecek ve mesajı nokta atışı şekilde izleyiciye sunulabilecektir.

ELITE GRUP REKLAM

1997 yılında Avrupa yakası Kadırga / Eminönü'nde kurulan firmamız, teknolojinin ve taleplerin artması ile Küçükçekmece / Gültepe’de 1200 m2 alanına kurulu fabrikasında 20 kişilik konusunda uzman ekibi, 6 adetlik montaj araç ile açık hava reklam sektöründe alanında lider firmalara yurt içi ve yurt dışında hizmet vermektedir. Firmamız tecrübesi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedef almıştır. Açıkhava sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğunuz ürünleri, yüksek kalite ve uygun koşullar ile hizmetinize sunuyoruz. Her ölçekteki... Devamı

İLETİŞİME BİLGİLERİ

Gültepe Mah. Belli Sok. No:28/A Küçükçekmece-İstanbul / Türkiye

0212 676 24 58 0532 270 43 47 info@elitegrupreklam.com
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN